1. Prekių grąžinimas ir keitimas.

1.1. Prekių grąžinimas vyksta vadovaujantis LR Civilinio kodekso nuostatomis.


1.2. Pirkėjas prekes gali gražinti vienu iš šių pateiktų būdų:

1.2.1. Išsiųsti per kurjerių tarnybas tiesiogiai į prekių sandėlį adresu Buivydiškių g. 12a, Vilnius ir atsiųsti siuntos sekimo rekvizitus Pardavėjui nurodytu el.paštu. Dėmesio! Prekės išsiųstos į pašto skyrių, autobuso siuntų priėmimo skyrių - traktuojamos, kaip negrąžintos, nebent sutariama kitaip. 

1.2.2. Pristatyti savo transportu į iš anksto suderintą Pardavėjo prekių atsiėmimo punktą.

1.3. Pirkėjas yra atsakingas už saugų prekės transportavimą. Jei prekės bus pažeistos jas gražinant, pardavėjas turi teisę jų nepriimti;

1.4. Gražintos prekės yra perduodamos Pardavėjui apžiūrai. Gražintų prekių apžiūra vyksta Pardavėjui patogiu laiku, ne vėliau nei per 7 darbo dienas po prekės gražinimo pardavėjui, Pirkėjui nedalyvaujant apžiūroje;

1.5 Grąžinamų kokybiškų arba keičiamų prekių grąžinimo išlaidas apmoka Pirkėjas;

1.6. Nekokybiškų prekių grąžinimu iš Pirkėjo į Pardavėjo sandėlį rūpinasi Pardavėjas, išskyrus atvejus, kai Pirkėjas iš anksto suderinęs su Pardavėju laiką, vietą ir kainą pats pristato prekes į Pardavėjo nurodytą vietą. Tokiu atveju pristatymo išlaidas padengia Pardavėjas. DĖMESIO! Savavališkai grąžinus prekes Pardavėjui prieš tai nesuderinus transporto galimybių ir kainų - prekių grąžinimo išlaidos atitenka Pirkėjui.

1.7. Norėdamas grąžinti prekę(-es), Pirkėjas gali tai padaryti per 14 (keturiolika) dienų nuo prekių pristatymo Pirkėjui dienos, informuodamas Pardavėją el. Paštu info@greitapigu.lt bei infogreitapigu@gmail.com, pridedant prekės ir/arba siuntinio nuotraukas/ video bei aprašą apie iškilusią problemą. Grąžinus prekę prieš tai neinformavus Pardavėjo nurodytais kontaktais - Pardavėjas pasilieka teisę nepriimti prekės atgal;

1.8.1. Grąžinama prekė turi būti originalioje, tvarkingoje pakuotėje, nesugadinta, nenaudota, tos pačios komplektacijos, kokios Pirkėjas ją gavo, nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir kt.). Dėmesio! Spintos, batutai, metaliniai sandėliukai, šiltnamiai, sūpynės, kėdės, lovos ir kiti namų apyvokos daiktai, kuriems reikalingas fizinis montavimas, surinkimas - gali būti grąžinami tik tokiu atveju, jeigu gautos prekės nebuvo surinktos. Surinkus gautas prekes traktuojamas prekės panaudojimo momentas, todėl Pardavėjas pasilieka teisę prekių nepriimti atgal.

1.8.2. Sutarčių, kurių negalima atsakyti sąrašas pateiktas CK 6.22810 str. 2d

1.8.3. Pagal CK 6.22810 straipsnio 2 dalies 5 punkto, prekė kuri buvo išpakuota ir bandyta (patalinės, pagalvės, čiužiniai) grąžinimas negalimas dėl sveikatos apsaugos ir higienos priežasčių.

1.9 Grąžinant kokybišką prekę, Pirkėjui grąžinama tik už prekę sumokėta pinigų suma. Siuntimo išlaidos pirkėjui nėra grąžinamos.

1.10. Grąžinant gautą ne tą prekę, Pardavėjas įsipareigoja pakeisti tokią prekę reikalinga preke. Neturint reikalingos prekės, Pirkėjui per septynias darbo dienas grąžinami pinigai į Pirkėjo nurodytą sąskaitą, o Pardavėjas įsipareigoja atsiimti prekę(-es) savo transportu. Pirkėjas privalo suteikti sąlygas Pardavėjo personalui ar kurjeriams pasiimti prekės (atspausdinti gražinimo lapą).

1.11. Kai grąžinama nekokybiška prekė, 1) Pardavėjas įsipareigoja atsiųsti netinkamas arba trūkstamas dalis kurios visiškai pašalintų prekės trūkumą, jei su tuo sutinka Pirkėjas, arba 2) Pakeisti nekokybišką prekę analogiška preke arba 3) grąžinti Pirkėjui pinigus per septynias darbo dienas po prekės/prekių grąžinimo į Pardavėjo nurodytą vietą (visiškas atsiskaitymas su Pardavėju). PASTABA! Grąžinti nekokybišką prekę galima tik įvykdžius Prekių grąžinimo taisyklių 1.8.1. Punktą.

1.12. Grąžinant prekę būtina pateikti popierinį (atspausdintą) jos įsigijimo dokumentą (bankinio pavedimo kopiją, užsakymo kopiją, čekį ar kitą dokumentą).

1.13. Jeigu Pirkėjas grąžina prekę, pirktą su nuolaida, grąžinama už prekę sumokėta suma su galiojusia nuolaida.

1.14. Už gražintas prekės pinigai gražinami į pirkėjo banko sąskaitą. Jei pirkėjas už prekės apmokėjo ne bankiniu pavedimu, gražindamas prekės privalo pateikti pasirašytą raštišką prašymą gražinti pinigus į jo asmeninę banko sąskaitą.

1.15. Pirkėjas laukdamos pakaitinės ar trūkstamos dalies sutinka, jog prekė nebus eksplotuojama ar kitaip naudojama ne pagal paskirtį. Nesilaikant šios rekomendacijos Pirkėjas prisiima visišką atsakomybę.

2. Baigiamosios nuostatos.

2.1. Šios prekių grąžinimo Taisyklės sudarytos vadovaujantis LR įstatymais ir teisės aktais.

2.2. Šioms taisyklėms yra taikoma LR teisė. Visi nesutarimai, kilę dėl šių taisyklių vykdymo, yra sprendžiami derybų keliu. Nepavykus susitarti, nesutarimai yra sprendžiami LR įstatymų nustatyta tvarka.