1. Prekių grąžinimas ir keitimas.

1.1. Prekių grąžinimas vyksta vadovaujantis 2001m. birželio 29d. Lietuvos Respublikos Ūkio ministro įsakymu Nr. 217 "Dėl daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo".
1.2. Pirkėjas prekes gali gražinti vienu iš šių pateiktų būdų:

1.2.1. Išsiųsti per kurjerių tarnybas tiesiogiai į prekių sandėlį adresu Buivydiškių g. 12a, Vilnius ir atsiųsti siuntos sekimo rekvizitus Pardavėjui nurodytu el.paštu. Dėmesio! Prekės išsiųstos į pašto skyrių, autobuso siuntų priėmimo skyrių - traktuojamos, kaip negrąžintos, nebent sutariama kitaip. 

1.2.2. Pristatyti savo transportu į iš anksto suderintą Pardavėjo prekių atsiėmimo punktą.

1.3. Pirkėjas yra atsakingas už saugų prekės transportavimą. Jei prekės bus pažeistos jas gražinant, pardavėjas turi teisę jų nepriimti;

1.4. Gražintos prekės yra perduodamos Pardavėjui apžiūrai. Gražintų prekių apžiūra vyksta Pardavėjui patogiu laiku, ne vėliau nei per 7 darbo dienas po prekės gražinimo pardavėjui, Pirkėjui nedalyvaujant apžiūroje;

1.5 Grąžinamų kokybiškų arba keičiamų prekių grąžinimo išlaidas apmoka Pirkėjas;

1.6. Nekokybiškų prekių gražinimo ar pakeitimo išlaidas apmoka Pardavėjas;

1.7. Norėdamas grąžinti prekę(-es), Pirkėjas gali tai padaryti per 14 (keturiolika) dienų nuo prekių pristatymo Pirkėjui dienos, informuodamas Pardavėją el. Paštu info@greitapigu.lt bei infogreitapigu@gmail.com, pridedant prekės ir/arba siuntinio nuotraukas/ video bei aprašą apie iškilusią problemą. Grąžinus prekę prieš tai neinformavus Pardavėjo nurodytais kontaktais - Pardavėjas pasilieka teisę nepriimti prekės atgal;

1.8.1. Grąžinama prekė turi būti originalioje, tvarkingoje pakuotėje, nesugadinta, nenaudota, tos pačios komplektacijos, kokios Pirkėjas ją gavo, nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir kt.). Dėmesio! Spintos, batutai, metaliniai sandėliukai, šiltnamiai, sūpynės, kėdės, lovos ir kiti namų apyvokos daiktai, kuriems reikalingas fizinis montavimas, surinkimas - gali būti grąžinami tik tokiu atveju, jeigu gautos prekės nebuvo surinktos. Surinkus gautas prekes traktuojamas prekės panaudojimo momentas, todėl Pardavėjas pasilieka teisę prekių nepriimti atgal.

1.8.2. Jei Pirkėjui nepatinka nusipirktų prekių forma, dydis, spalva, modelis ar komplektiškumas, prekės grąžinamos remiantis Ūkio ministro 2001 m. birželio 29 d. įsakymu Nr. 217 „Dėl Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo“ patvirtintomis Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėmis. Pirkėjas įsigyjęs prekę fiziškai, turi teisę grąžinti visas prekes, kurios nepatenka į šį sąrašą:

 1. parfumerijos, kosmetikos ir tualetinius preparatai;
 2. fotografijos ir kinematografijos prekės;
 3. audiniai;
 4. kiliminės grindų dangos, išskyrus kilimus ir kilimėlius;
 5. megzti vyriški, berniukų, moteriški arba mergaičių apatiniai drabužiai;
 6. kūdikių drabužėliai;
 7. pėdkelnės, kojinės, puskojinės ir kitus panašūs dirbiniai;
 8. siūti, megzti vyriški, berniukų, moteriški arba mergaičių apatiniai marškiniai, naktinių marškiniai, pižamos ir panašūs dirbiniai;
 9. kūdikių drabužėliai;
 10. liemenėlės, juosmenys, korsetai ir panašūs dirbiniai;
 11. perlai, brangakmeniai, taurieji metalai ir jų dirbiniai, išskyrus dirbtinę bižuteriją;
 12. mašinos ir mechaniniai įrenginiai;
 13. elektros mašinos ir įrenginiai, garso įrašymo ir atkūrimo bei televizijos vaizdo ir garso įrašymo ir atkūrimo aparatai;
 14. antžeminio transporto priemonės;
 15.  laivai, valtys ir plaukiojantys įrenginiai;
 16. optikos, fotografijos, kinematografijos, matavimo, kontrolės, medicinos arba chirurgijos prietaisai ir aparatai;
 17. laikrodžiai;
 18. muzikos instrumentai;
 19. ginklai ir šaudmenys;
 20. baldai, patalynės reikmenys, čiužiniai, šviestuvai;
 21. žaislai, žaidimai, išskyrus sporto ir meškeriojimo reikmenis.

1.8.3. Pagal CK 6.22810 straipsnio 2 dalies 5 punkto, prekė kuri buvo išpakuota ir bandyta (patalinės, pagalvės, čiužiniai) grąžinimas negalimas dėl sveikatos apsaugos ir higienos priežasčių.

1.9 Grąžinant kokybišką prekę, Pirkėjui grąžinama tik už prekę sumokėta pinigų suma. Siuntimo išlaidos pirkėjui nėra grąžinamos.

1.10. Grąžinant gautą ne tą prekę, Pardavėjas įsipareigoja pakeisti tokią prekę reikalinga preke. Neturint reikalingos prekės, Pirkėjui per septynias darbo dienas grąžinami pinigai į Pirkėjo nurodytą sąskaitą, o Pardavėjas įsipareigoja atsiimti prekę(-es) savo transportu. Pirkėjas privalo suteikti sąlygas Pardavėjo personalui ar kurjeriams pasiimti prekės (atspausdinti gražinimo lapą).

1.11. Kai grąžinama nekokybiška prekė, Pardavėjas įsipareigoja pakeisti nekokybišką prekę analogiška preke arba grąžinti Pirkėjui pinigus per septynias darbo dienas po prekės/prekių grąžinimo į Pardavėjo nurodytą vietą (visiškas atsiskaitymas su Pardavėju).

1.12. Grąžinant prekę būtina pateikti popierinį (atspausdintą) jos įsigijimo dokumentą (bankinio pavedimo kopiją, užsakymo kopiją, čekį ar kitą dokumentą).

1.13. Jeigu Pirkėjas grąžina prekę, pirktą su nuolaida, grąžinama už prekę sumokėta suma su galiojusia nuolaida.

1.14. Už gražintas prekės pinigai gražinami į pirkėjo banko sąskaitą. Jei pirkėjas už prekės apmokėjo ne bankiniu pavedimu, gražindamas prekės privalo pateikti pasirašytą raštišką prašymą gražinti pinigus į jo asmeninę banko sąskaitą.

2. Baigiamosios nuostatos.

2.1. Šios prekių grąžinimo Taisyklės sudarytos vadovaujantis LR įstatymais ir teisės aktais.

2.2. Šioms taisyklėms yra taikoma LR teisė. Visi nesutarimai, kilę dėl šių taisyklių vykdymo, yra sprendžiami derybų keliu. Nepavykus susitarti, nesutarimai yra sprendžiami LR įstatymų nustatyta tvarka.