Klientų atsiliepimai

Benediktas V.
2024-04-23

Įvertinimas

Rinkomės tarp daugelio variantų, kur laikyti lauko rakandus: kibirus, grėblius, baldų pagalves, žoliapjovę. Išsirinkome šį variantą. Nors surinkti reikėjo laiko, tačiau viskas sklandžiai. Tikėjausi kiek prastesnės kokybės, kaip už tokią kainą, bet maloniai nustebino. Reziumė - tikrai geras daiktas. Angos vėdinimuisi gal ir galėtų būti didesnės, bet čia ieškant prie ko prikibti. Spalva nesipjauna prie dažno lietuvio pilko namų atspalvio ir stogo. Rekomenduoti galiu. Ateityje manau imsime didesnį ir į kaimą.

Birutė Jančinskienė
2024-04-02

Įvertinimas

Puikiai atrodantis, stabilus, tvirtas ir lengvai surenkamas + labai talpus. Tikra kiemo puošmena! Pristatė nemokamai jau kitą dieną.

Antanas Lukošius
2024-02-11

Įvertinimas

Pirkčiau tokį karutį su metaliniu dėklu. Kada turėsit?

Gražina Bart
2024-01-19

Įvertinimas

Puikus antčiužinis. Ant kiek išsigulėjusios lovos suteikė puikų komforto lygį. Audinys reikalui esant nusiima, patogu išskalbti ir vėl užrengti.

Einora
2023-10-31

Įvertinimas

Greitai pristatė, kokybiškas daiktas, maloniai nustebau už tokią kainą gavęs tokį daiktą

Aistė
2023-10-25

Įvertinimas

Projektorius puikus! Šviečia labai ryškiai, turi nemažai funkcijų, sukuria jaukia atmosferą namuose, o astronautas- graži interjero detalė. Džiaugiamės pirkiniu. :)

Alma
2023-10-11

Įvertinimas

Labai grazus rinkinukas,anukei labai patiko(buvo dovana pirmokei).Aciu.

Kristina
2023-09-28

Įvertinimas

Sūpynės 100% kaip iš paveiksliuko! Labai smagios ir kokybiškos. Nustebino gana paprastas surinkimas, metalo storis ir medžiagiškumas bei stabilumas. Neatrodo pigiai. Gera dovana vaikams.
Sūpynes gavome nepilnai per pusantros dienos, viskas sklandžiai ir patikimai.

Irmantas
2023-08-25

Įvertinimas

Puikus ir nuostabus batutas! Tvirtas, kokybiškas ir tikrai labai gerai atrodantis. Metalo storis nustebino gerąja prasme. Surinkimas nesunkus, instrukcijos suprantamos lengvai. Vaikai taip pat labai patenkinti. Siuntą gavau sekančią dieną, tad vaikas gavo dovaną dar prieš gimtadienį.

Virginija
2023-07-27

Įvertinimas

Dėkoju už kokybišką supynę ir greitą pristatymą.