Klientų atsiliepimai

Sandra
2018-12-17

Kokybė

Kaip bebūtu gaila jau šiemet antrasis stalas... Tai begalo ačiū, šis tikrai nuostabus ir visiškai negirgžda ir neatrodo, jog tuoj sulūš. Begalo ačiū.

Toma
2018-12-16

Žaislai

Jau ne pirmas žaislas iš Jūsų, tai tikrai noriu pasidžiaugti. Tikrai kokybiški ir visad džiuginat savo aptarnavimu :) Ačiū!!